Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SCHATTEN.persycé

2 posters
YazarMesaj
Persycé Schatten
Slytherin
Persycé Schatten

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN.persycé 16437922100/100SCHATTEN.persycé 16437922  (100/100)

SCHATTEN.persycé Empty
MesajKonu: SCHATTEN.persycé   SCHATTEN.persycé Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 6:19 pm

. En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?
En yakın arkadaşım ve bana zarar verecek ha? Böyle bir arkadaş seçmeyeceğimi biliyorum. Sümsükleri bulmak bana göre değil. Asil kan asil kanı çeker. Fakat bunu bir ihtimal olarak görüyorsak, kesinlikle bir lanet savururum. Acı çekişini ya da ölümünü keyifle seyrederim.
] Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?
[i]Tek lanetle işi bitirirdim. İlk hamle benim ise, ölümcül bir darbe yüklerdim. "Avada Kadevra".

3. Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?
Kesinlikle karışmam üstüne aldıysa ne hoş. Kendi başımı yakacak halde değilim. En yakın arkadaşımsa da ona fedakarlıkda bulunamayacağım.
4. Bir arayıcı olarak, quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için snitch sizin olmalı. Rakibinizden snitch'i nasıl kurtarırdınız?
Süpürgesinden onu aşağıya iterek snitch'e ellerimi uzatırdım.
5. Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye?
Hayır kurtamazdım. Kendi başımı belaya sokamam. Bir asil Schatten'ın mı kanı önemli yoksa muggle bir budalanın mı?
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

İtibar : 3

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN.persycé 16437922100/100SCHATTEN.persycé 16437922  (100/100)

SCHATTEN.persycé Empty
MesajKonu: Geri: SCHATTEN.persycé   SCHATTEN.persycé Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:53 am

Slytherin

SCHATTEN.persycé
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SCHATTEN * heather
» SCHATTEN. Laurà
» SCHATTEN * heather
» Laurà Schatten.