Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SCHATTEN * heather

2 posters
YazarMesaj
Heather Schatten
Slytherin
Heather Schatten

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN * heather 1643792295/100SCHATTEN * heather 16437922  (95/100)

SCHATTEN * heather Empty
MesajKonu: SCHATTEN * heather   SCHATTEN * heather Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 5:37 pm

1. En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?
Arkadaşımı yanlış seçmişim demek ki -aslına bakarsanız bu imkânsıza yakın bir ihtimaldir-. Ona lanet savururdum tabii ki. O kim ki benim gibi asil bir Schatten'ın canına kıyacak kadar güçlü sansın kendini. Ona Crucio atıp acı çekmesini gülerek seyrederdim. Asaletimi kıskanan ilk kişi değil.

2. Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?
Lanet savururdum tabii ki. Düello konusunda hiç fena sayılmam. Elimden kurtulmak öyle kolay değildir. Adeta bir keskin nişancı gibi, savurduğum her bütyü ona isabet edeceğinden, hiç korkmadan bir Öldüren Lanet yapabilirdim.

3. Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?
Aferin ona, yanımda kalmanın zorluklarını öğrenmiş. Yalandan ağlama numarası yapar, bir yandan da arkadaşıma hem hain hem de -sözde- minnet dolu bir bakış atıp yatakhaneyi boylar, onun arkasından bir güzel gülerdim.

4. Bir arayıcı olarak, Quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz Snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için Snitch sizin olmalı. Rakibinizden Snitch'i nasıl kurtarırdınız?
Büyüyü iyi isabet ettirdiğim için, ona bir Şaşırtma büyüsü ya da Imperio atmakta bir sakınca görmezdim. Ardından hemen Snitch'e yaklaşıp avuçlarımın içinde kanatlarını çıprmasını hissedebilirdim.

5. Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye?
Kurtarmam. Bana ne? Kendin pişir kendin ye, felsefesiyle yaşayan biri olarak, onu kurtarmanın benim işim olmadığını bilirim. O adamı kurtaracağım ve ben bıçaklanacağım ha? Ya da büyü yapacağım ve okul ya da Bakanlık tarafından ceza alacağım? Oradan kaçardım ve hemen evimin yolunu tutardım.
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

İtibar : 3

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN * heather 16437922100/100SCHATTEN * heather 16437922  (100/100)

SCHATTEN * heather Empty
MesajKonu: Geri: SCHATTEN * heather   SCHATTEN * heather Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:52 am

Slytherin

SCHATTEN * heather
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SCHATTEN * heather
» SCHATTEN. Laurà
» SCHATTEN.persycé
» Laurà Schatten.