Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SCHATTEN. Laurà

2 posters
YazarMesaj
Laurà Schatten
Slytherin
Laurà Schatten

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN.  Laurà 16437922100/100SCHATTEN.  Laurà 16437922  (100/100)

SCHATTEN.  Laurà Empty
MesajKonu: SCHATTEN. Laurà   SCHATTEN.  Laurà Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:25 pm

1. En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?
Bana zarar vermeye eğimli olduğunu öğrendiğim anda ben ona zarar veririm. En yakın arkadaşım olacaksa doğru düzgün biri olması gerekir.

2. Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?
Lanet uygulamayı planlarım. Lanetler her zaman işe yarar ve ıskalamaz. İmperio'yu kullanırdım. Kişiyi etki altıma alır ve savunmasız bırakırdım. Ardından hafif bir büyü yollayarak düelloyu kazanırdım. Asil birisi olarak basit bir insanı öldüremem.

3. Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?
Akıllıymış ki suçu üzerine almış. Üzerime atsaydı sonu kötü olurdu. Suçun onda olduğunu onaylardım.

4. Bir arayıcı olarak, quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için snitch sizin olmalı. Rakibinizden snitch'i nasıl kurtarırdınız?

Karşı takımın arayıcısının yönünü şaşırtırım. Ardından çevik bir hareketle karşısında çıkar ve onunla savaşırmışçasına mücadele eder ve oyunu bitiririm. Yılmadan karşılık verirse de zarar veririm.

5. Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye?

Umrumda bile olmaz. Adam benim ailemden olmadığı sürece kılımı bile kıpırdatmam. Öldürebilirler... Bu dünya böyle işliyor. Biri ölür,diğeri doğar. Gasp yapanların da paraya ihtiyacı var. Beni bulmadıktan sonra ilgilenmem. Bir Schatten her zaman acımasız olmalıdır.
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

İtibar : 3

RP Puanı
Role Play Puanı:
SCHATTEN.  Laurà 16437922100/100SCHATTEN.  Laurà 16437922  (100/100)

SCHATTEN.  Laurà Empty
MesajKonu: Geri: SCHATTEN. Laurà   SCHATTEN.  Laurà Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:57 am

Slytherin

SCHATTEN. Laurà
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laurà Schatten.
» SCHATTEN * heather
» SCHATTEN * heather
» SCHATTEN.persycé