Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^

4 posters
YazarMesaj
Amelié Nyptam DeSozh
Ravenclaw
Ravenclaw
Amelié Nyptam DeSozh

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 1643792290/100Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922  (90/100)

Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Empty
MesajKonu: Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^   Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:51 pm

Kurgu gereği kendime yakın arkadaş, arkadaş, düşman ve yetişkin ve bir sevgili arıyorum. Gerekli şartlar;

Taraf : Karanlık...

#Yakın arkadaş#

( Rewanclaw olmalı ve online olmalı. Okul başladığı zaman hep birlikte vakit geçirebilecek biri. Kız erkek fark etmez)

#Arkadaş#

(Her binadan olabilir. Fark etmez. Beraber bir şeyler yapabiliriz arada. Kız erkek fark etmez.)

#Düşman#
(Birbirimizden nefret etmeliyiz. Her gördüğümüz yerde birbirimize kinle bakmalı, ve kavga etmeliyiz)

#Yetişkin#
(Amelié biraz belalı bir kız olduğu için onu koruyacak insanlara ihtiyacı var.Karanlık x Aydınlık fark etmez.)

#Leonard Jacob Black#
Kendisi ünlü seherbazlardan biridir. Aile dostlarıdır. Noellerde ve paskalyalarda hep bir arada bulunurlar.

#Linetté Rosalinde Night#
Amelié Profesörün gözde öğrencilerinden biridir. Sihirli yaratıklara karşı özel bir ilgi beslemese de dersle olabildiğince ilgilenmeye çalışır. Ne yazıkki Amelié'nin hayal kırıklığı vardır. Linetté Hufflepuff sorumlusudur. Ama Amelié'nin kalbinde hep bina sorumlusu olarak Linetté yatmaktadır...

#Sevgili#
(Online olması ve ünlüsünün iyi derecede yakışıklı olması gerekir.Slytherin ve Rawenclaw tercihimdir.)

En son Amelié Nyptam DeSozh tarafından Perş. Ağus. 27, 2009 3:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Nemesis Schwiérske
Slytherin
Nemesis Schwiérske

RP Puanı
Role Play Puanı:
Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922100/100Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^   Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:19 pm

Keşke tarafını da yazsaydın, bizde ona göre seçseydik.
http://merlininsakali.yetkinforum.com
Linetté Rosalinde Night
SYB Profesörü ve Hufflepuff Bina Sorumlusu
SYB Profesörü ve Hufflepuff Bina Sorumlusu
Linetté Rosalinde Night

RP Puanı
Role Play Puanı:
Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 1643792285/100Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922  (85/100)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^   Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:52 pm

#Yetişkin#

Buraya alabilirsin =)
Leonard Jacob Black
Baş Seherbaz
Baş Seherbaz
Leonard Jacob Black

RP Puanı
Role Play Puanı:
Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 1643792294/100Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922  (94/100)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^   Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:11 pm

Yetişkin...xD
Amelié Nyptam DeSozh
Ravenclaw
Ravenclaw
Amelié Nyptam DeSozh

RP Puanı
Role Play Puanı:
Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 1643792290/100Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ 16437922  (90/100)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^   Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:11 pm

İkinizide aldım tamamdır Wink Kendime görede kurgu yazdım beğenmezseniz değiştirebilirim..

Bende arıyorum ^^ İlgilenenlere ^^
1 sayfadaki 1 sayfası