Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin

+2
Sylvia Ferne
Agnessa Bronislava
6 posters
YazarMesaj
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin 16437922100/100Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin 16437922  (100/100)

Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Empty
MesajKonu: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 3:37 pm

Tanıyanlar, tanımayanlara tanıtsın..

Not: Daha sonra yazıcam ben Very Happy
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:
Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin 16437922100/100Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin 16437922  (100/100)

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 3:40 pm

Başka siteden copy-paste. =D

Biri bana söylesin, nerede bulabilir insan bu kadar kafa insanı? =D İşte, Metchy fazlasıyla eğlenceli, arkadaşlığa önem veren, yalan-dolanı sevmeyen kişilerden oluşur. Hepinizi çok seviyorum lan ben de. Metchy kim buldu bilmiyorum, bulunduğunda okudum, okuduğumda içinde olduğumu öğrendim ve fazlasıyla sevindim. =D Bu gruptan önce kimi tanıdım diye soruyorum kendime? Yanlış sıralama yapma ihtimalim olsa bile hepinize tek tek yorum yapacağım herkese.

Meltem: İlk seni tanıdım kanımca bu gruptan Meltem'm. O nedenle, sevmeme ihtimâlim olamaz bile. Yanlış düşüncelere kapılmışsın! =D Simpson ailesine katılmamla oldu her şey. Angelina, Nicole. Süper kuzenler. =P Ne kadar güzeldi o günler. Müthiş rp'ler vardı ya. Müthiş olaylar süslenmiş bir ro geçmişi kesinlikle, tanıştığımız dönem. =D Fazlasıyla seviyorum seni, daha çok şey yazarım da, herkese yazacağım için çok uzun olur. =D <3

Eren: Meltem'le tanıştıktan sonra tanıştık kanımca. =D Ronald Weasley! Ne çok kişi vardı ailende ya, Simpson'lar olarak ezilmemek mümkün değildi hani. Eren'm... =D Muhabbeti süper insan. Konuşmasını ayırt edebildiğim için kendimle gurur duyuyorum. =P Hakkaniyet, unutmayacağım bunu. Seni de fazlasıyla sevmekteyim. =D <3

Merve: Sevgili pisliğim, seninle de aynı sitede tanıştık. O zamanlar flood nedir bilmiyordun bile. =D Bunu söylememin sebebi seni ezmek değil, Eren'le yaşadığını ortak bir olay olduğu için. =D Profesörümdün, Hogwarts da muggle eşyaları çalışmasa bile dersinde bana televizyon izleten kişiydin. =D Hatırladıkça gülüyorum lan. Sözlükte sana ayrıntılı yazdım, uzatmıyorum. Batırdığımız siteleri ve seni asla unutmayacağım. =D <3

Cansu: Öğrencim oldun, ben senin teyzen oldum, annen bile olacaktım. Ahah. =D Bütün akrabalık ilişkilerini denedik seninle. =D Kavga etmedik hiç. Acayip kafa dengi ve çılgın bir insansın. =D Seninle muhabbet etmek, insanın gülmekten karnının ağrımasına yol açıyor. =D Seni de çok seviyorum Su'ğm. Avealı olmak istiyorum, dünya olmak istiyorum. =D MeliSu <3.

Yasemin: Seninle kavga ederek tanışmıştık. =D Bak nasıl hatırlıyorum? Ne bileyim ben, kavganın altında melek gibi bir insan yattığını? Bir daha kavga eder miyim seninle, aslaaa! Bebeğimle LA'ya yerleşiyoruz, ararsanız oradayız dostlar. Gelmek isterseniz de kapımız açık. =D Her zaman yanındayıım. (: Bunu unutma. Kankamsın ve bence sende kardiş'im olabilecek kadar önemli bir insan. Muck. (: Ayrıca sen de taşsın, bu da böyle biline. <3

Hilâl: Seninle ro âleminde tanışmadık! =D Özelsin bu insanlar arasında. =D Kankamsın, kardeşimsin, ruh ikizimsin, Frankie'msin... Daha nasıl anlatabilirim ki? Sen olmazsan, RAL çekilmez. Özledim sen, Elif'i, Sevâl'i... Mal mal takıldığımız okul saatlerini. Gelsende defterden kopardığımız bir kağıda rp yazsak... Kanka çok seviyorum seni, öyle böyle değil. =P New York'u istemiyorum artık Los Angeles'a yerleşelim. Fatma teyzemiz sağolsun, tıpta okusan orada iş bul, banane. =D Gel artıkk. =D <3

Türkü: Hilâl'le sıranızı karıştırmış olabilirim kanka. =D Yarın buluşuyoruz, var mı ötesi? İlksin benim için ilk olarak kalacaksın. Nasıl heyecanlandığımı bir bilsen var ya, telefonda sesimin çıkmaması o yüzden kızım. Yarın ne yapacağımızı düşünürken, ne konuşmam gerektiğini unutuyorum. =D Teyzeni, seni bana bıraktığı için çok seviyorum. Sözlükte sana da yazdım ayrıntılı bir şekilde. Türkü Tutku'msun... Hayallerimin baş elemanısın. Sevgimi anlatmam imkânsız. <3

Ceren: Yetenekli insan ya. =D Muhtemelen bu site de yok, ama kendisini seviyorum. Gayet sıcakkanlı, muhabbeti hoş, iyi bir insan. =) Kendisine fazlasıyla güveniyorum da bilmiyorum, seviyorum. =) <3

- Hepiniz çok değerlisiniz, benim için. Anlatmak istediğim buydu.
Jason Chris Weisberg
İksir Bilimcisi
Jason Chris Weisberg

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:13 pm

Copy pastte yapmaya üşenmek. Seviyorum bizi, grubumuzu Very Happy
Cornelia Widmore
Slytherin
Cornelia Widmore

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:15 pm

Burayıda ben mi ayırtsam ? Rolling Eyes
Juliette - Karen - Cornelia olaraktan ayırtıyorum burayı.

Melis*Olurum nan kardişin. Kankam , tatlım , canım , bitanem herbişeyim. Seviyorum Melisimi. İlk onunla tanıştım sanırım. Nasıl tanıştığımızı anlatmak istemiyorum Razz Sonra yanlış giden bir pm - hatırlıyormusun bilmem- melis'm ve yasmin'm olarak birleştirdi bizi. Çok taş bir hatundur. En güzel esmerdir. Evet , evet bunu kabul etmiyor ama etmeli. Sesini duydum geçenlerde , kamera açtı bana. Çok mutlu oldum. LA'ya yerleşeceğiz onunla. Dediği gibi tüm metchy ailesini bekleriz ziyarete. Kesinlikle güvenilir bir insan. Ayrıca , kötü zamanlarımdaki bu zamanları en iyi sen biliyorsun epeyca destek oluyorsun bana. Bu yüzden sana olan inancım kat ve kat artıyor. Seni seviyorum hayatım , herşey için bir kez daha sağol.

Meltem*Nasıl tanışmıştık onunla. Hmm , hatırlamamak ve doğal olarak utanmak. Durun durun hatırladım. Üçüzünüz olabilir miyim demiştim. Değil mi? Sende bana ; senden iyisini mi bulucaz demiştin. Ve birden sempati duymaya başlamıştım sana. Mistéry'de kurguda en iyi Angelina ile anlaşacaktı. Günler günleri kovalı ve giderek sevdik birbirimizi derken o kavga ve ikiz kalmak. cheers Bundan sonra sana üçüzüm yerine , ikizim demeye başladım. Dahada bir sevdim ve dahada çok bağlandım. Seviyorum seni hayatım ve seveceğim.

Merve*Melis ve Cansu'dan sonra üçüncü olarak seninle tanıştım. Shocked Hatırlıyorumda Aybük , Sen ve Ben üçüzdük. Aybük ve Sense admindiniz -site battı tabi sonra lol! - O zaman tanışmıştık seninle. Avril'i kullanıyordun ve tarzınla kendini bana hayran bırakmıştın. Sonra msn konuşmalarımız başladı ve O gün. Unutmadım unutmayacağım. Kuzenimi susturmak için neyapacağımı sorduğumda bana ; sende onun gibi bağır demiştin. Dalga geçtiğini anlayamayarak -dünyadaki en büyük safımdır- daha dört beş aylık olan kuzenime bağırarak , dahada şiddetli ağlamasını hatta morarana kadar susmamasını sağlamıştım. O günden sonrada her söylediğin şeye temkinlice yaklaştım Razz . Senden korkuyorum işte anla nan. O gün için bir kez daha teşekkür edeyim ayrıca.

Eren* Meltem'den sonra tanışmıştım sanırım onunla. Sihir Bakanıydı o zamanlar ve Meltem'le olan kurgum dolayısıyla baldızı oluyordum teknik olarak. cheers Sohbetine hayran kalmak. Msn'de yazışırdık geceleri bir aralar baya. Sonra n'oldu harbiden ? Shocked Bitti bizim sohbetler. Ama kalbimdesin. Seviyorum seni. Bana almanca öğretme çabalarına girmiş ama tembelliğim sonucunda , hiçbir sonuca varamamıştık bu arada. Aklıma geldi söyleyeyim dedim. Seninlede çok zamandır tanışıyorum. Bir rpg yapamadan ölürsem , gözüm açık gideceğim.

Türkü*Türkü'm o benim. Hayal kardeşim. Robert hastası , hayranı , aşığı. O Robert'ı bende Josh'u kaçıracağım. Beraber kaçıracağız. Bir aralar onunlada çok fazla yazışırdık. Sonra dersler girdi sanırım araya , ve istemedende olsa ihmal ettik birbirimizi. Şu sıralar evinde değilmiş sanırım. Msn'de onu görememek uzun zamandır Shocked . Onuda çok seviyorum. Kuzum o benim. Zen'de tanıştığım mükemmel insan. Çok değerli ve önemli bir şahsiyet.

Cansu*Metchy kapsamında tanıştığım ikinci insan. Sazcılar döneminin sonuna denk gelmiştim Zen'de. Ama yinede süper günlerdi. Beni Widmore ailesine kabul etmişti. Rpg'ye başlayalı bir kaç ay olmuştu halbuki. Berbattım ama O bunu önemsemeden aldı beni. Tanışmamız bundan öncelere dayanıyor o ayrı. Esra ve Kaan'ın lost rpg sitesinde tanışmıştık. Sohbet başlığındaydık (: Ana Lucia'yı kullanıyordu o bende Jessica'yı. Aybüke'nin sitesinden tanışıklığım vardı ama tam olarak o zaman tanıştık. Çok sevecen gelmişti bana o zamanlar. Kaliteli rpg yapıyordu birde o zamanlar. Geçen yazdan söz ediyorum bu arada afro Neyse , bende sırf O ve Esra için karanlık gruptan olmuştum. Ne güzel bir ortamdı ya O. İnsan özlemeden edemiyor. Seviyorum senide Cano.

Ceren*Andrey ve Georgina ile başladı bizim ilişkimiz. O zaman erkek sanmaktaydım onu çünkü rpg yapmak dışında sitede hiç boy göstermiyordu. Sonra kurgumuzu Cansu - Reene - katıldı ve bir gün Cansu'yla msn'de kaynatırken adının Ceren olduğunu öğrendim. Shocked Ardından gittim sitede sordum , ve o şekilde konuşmaya başladık. Yetenekli bir insandır O. Seviyorum , çünkü sevilmeye değer.

Hilal* Ben hatırlayamasamda tam , O hatırlıyor. Şu benim rezil saç anım sayesinde tanışmışız. İlk üye olduğu zamanlarda Melis'in okul arkadaşı olduğunu biliyordum. Sanırım o zamanda Mila'yı kullanıyordu. Ve hala ünlüsüne sadık. Gryffindor bina sorumlusu olduğumda , bir merhabalaşmamız vardı. Giderek bu arttı ve canlarım arasına girdi. Seviyorum onu , samimi ve doğal bence. Ve , artık oda ikizim sıfatına sahip. I love you ikiz. Wink

En son Cornelia Widmore tarafından Cuma Ağus. 07, 2009 3:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

İtibar : 3

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:20 pm

Merve : Çaklit Disk'm o benim. Lan , senden neden hoslanmadim bilmiyore. O zaman Dakota kullanirdin , o karidan hoslanmamdan olabilir kanimca. O kavga dönemi hepimiz için çok iyi oldu belli ki. Seni tanidim anam var mi ötesi? Ilk aradiginda odanin içinde attigim turlari saymasam da oldukça fazlaydi. Sonradan alistim yalniz :dayi:. Bu arada Cem'e ... demesen çok hos olur kanimca Very Happy Seviyorum seni çok biliyorsun bunu. Zevklerimizden tut düsüncelerimiz bile ayni kapida beyb. Gelecegi görme yetenegimizi ve seni çoo...ook seviyorum!

Melis : Nerden baslasam , nasil anlatsam sözleri geçen sarkiyi hatirlamasam da böyle baslamak istemekteyim. Simpson ailesi vardi bir zamanlar. Nicole'üm vardi , en sevdigim kuzenim. Heh , o Nicole bir zaman sonra Melis'me dönüstü. Ne çok eglenirdik. 5 satir rplerimizin 9656069 kati eglencemiz vardi. O zamanlar Didar ve Damla da vardi. Bak onlar yok biz hala burdayiz Melis'm. Hep te böyle sürecek bu. 30 yasina gelsen de ara beni Very Happy Seviyorum seni.

Eren : Hey gidinin Ronald Weasleysi. Nerelerdesin olglum sen? 3 haftalik tatil dedin yoksun hala. Bu gidislerin bitsin artik. Seni özleyen birileri var Very Happy Bir kurgu için Pearl'den (Hilaldi adi sanirim) az mi laf yedik. Iyi ki de yemisiz lan. O gün bugündür üzerine rp partneri tanimam , gül koklamam Razz Aslinda senin için yazabilecegim çok sey var ama fazla uzun sürmesin diye genel takiliyorum. Msn'deki 3lü toplularimizi çok özlüyorum. Saçmalamakta üstüme yok bilirsin , ama egleniyorduk dimi sonuçta? Very Happy Eglendik , paylastik , güvendik birbirimize. Sanirim benim bitmek bilmez sorunlarimi epeyce dinledin. Hatta tek iletisimimiz msn olmasina ragmen çok yakin arkadaslarima anlattiklarimi aynen paylastim seninle.Belli ki de daha fazlasini. Arada ben de dinliyorum ve bundan zevk aldigimi bilmelisin. Bu arada sevgilime neden "hödük" dedigini anlayabiliyorum artik. Evet , o biraz "hödük". Neyse seni ne çok sevdigimi bilirsin. Aylavyusogmaç diyerekten son veriyorum.

Türkü : Türkü'm. Seninle de kavga zamani tanistik. O zamana kadar nasil kaynasamadik seninle anlamis degilim. Gerçi ben biraz aliskanliklari olan bir kizim. Kabugumdan çikmam biraz zaman aldi anlasilan. O kadar iyi niyetlisin ki baskalarinin güzelliklerini görmekten kendi güzelliginin farkinda degilsin. Karakterlerinde hep aksini iddaa ediyor nedense Very Happy Heyy! Bir iddaaya girdik hatirliyor musun? Kazanacagimdan eminim beyb. Cam açtiginda bunu birkez daha farkettim Very Happy Izmirdesin sen simdi. Bulusamayacak olmamamiz kötü. Olsun birgün o da olacak biliyorum.

Cansu : Lanet sitede tanistik seninle. Cansu'm seni severim bilirsin ama bazen bana "Noluyoruz yahu? " dedirtiyorsun malesef. Dön bize. Ne olursa ol yine dön Razz

Ceren: Çok iyi kizsin çok. Keske birbirimizi daha yakindan tanima firsati bulabilseydik.

Hilal : Kavganin velinimetlerinden o da Very Happy Daha önce tanismistik ama bu sayede gelisti kanimca arkadasligimiz. Varya bazen bana Damla'yi hatirlatiyorsun. Niye mi? Melisle çok yakinsiniz ve ayni okuldasiniz. Bizde öyleydik. Gerçi bizim tifilliktan beri öyle. Herneyse ne farkeder? Özeniyorum cidden size. Çok tatli kizsin sen de. Iyi ki seni tanimisim demeden edemeyecegim. Ayrica OKEY deki basarini kiskandim. Banane banane bir daha oynayacagiz Razz

Yasemin : Asena'dan hoslanmasam da onun sayesinde tanistik biraz. Bizimkisi bir ikiz hikayesi. Siyah beyaz film gibi yani biraz. Tas üçüzlerden biri digerlerine ihanet eder ve diger garibanlar kalir iki kisi. Sonra onu dis dis çünkü asil acinacak durumda olan odur. Nerden girdim bu konuya? Neyse çikiyore. Yasmin'm çok özeldir benim için. Bitane o. Ikiz o ikiz. Ayrica Tasgillerden o da. Seviyore seni çok tatlim.

En son Dionysia Moraena tarafından Cuma Ağus. 07, 2009 12:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 6:40 pm

E bi yazsaydınız abi xD
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 6:48 pm

Yeni yazacağım nan. Sıralama da yapmayacağım. İçimden gelenleri, yeni siteyle beraber yazacağım işte. (: METCHY. Bu müthiş grubun, M'si içersinde yer aldığım için mutluyum öncelikle. Üşenmeyip, size yeni cümleler döktüreceğim için siz de çok şanslınız. Ehuehu. (: Neyse, söyleyeceklerim bunlar değil.

Türkü: Kardeşim... Buluştuğum, canlı canlı gördüğüm insansın var mı ötesi nan? Bugün çektiğimiz resimlere baktım, seninle telefondan konuşurken, evet, komediyiz! Hayatımın en güzel bir buçuk saatiydi. Hiçbir şekilde unutamam, hâlâ hayal gibi geliyor. Büyülü bir rüya. (: Neyse, uzatmıyorum, seni çok sevdiğimi bil, yeter. (:

Merve: Kardiş^m. Lan, pisliğimsin, yetmez mi? Yetmez, kanka^msın, canımsın, ortağımsın vs. Seninle olan hiçbir şeyimizi unutamam. Seninle çok sık kavga ediyoruz, bebek; ama bunu birbirimizi çok sevmemize veriyorum. (: İnsan sevdiğini kıskanır, ama buradan şöyle bir anlam çıkmasın, kavga etmediğim diğer herkesi seviyorum. (: xP Kardiş'im beni asla unutma, bende seni unutacağım. (: Narsistlik. x)

Yasemin: Kardeşim olur musun, Yasemin'im. x) Tanrım, cidden seni de çok seviyorum, seninle de uzun zamandır tanışıyoruz ve ben seninle yaşadığımız hiçbir şey için pişman değilim! (: yok biri için pişmanım. xP Seninle kavga ederek tanışmıştık ya, aman onu hiç yaşamamış sayalım. Beni kendine yakın bulduğun için sana teşekkür ediyorum. Her zaman yanındayım ve sen cidden çok güçlü bir kızsın. La bizi bekler dostum. (:

Meltem: Arayacağım nan seni bir gün. xP Kuzenim... x) Bizim grubumuz nasıl bir şey ya? Hiç mi kopmaz insan? Her zaman beraber olduğumuz için mutluyum. x) Seninle aramızda özel bir bağ var zaten. xP Bir kere, berbat; ama çok güzel olan rp dönemini beraber geçirdik, atlattık ve yine beraber geliştik. x) Bazen, Angelina'yı özlemiyor değilim, Nicole'ü de özlüyorum; ama yanımdasın ki her zaman. xP Neyse, seviyorum seni de. x)

Eren: Meltem'den hemen sonra seni yazmak geldi içimden. Sana özel olarak Hakkaniyet demek istiyorum. x) Bak yine batmış bir sitedeydi; şimdi yeni Hakkaniyet'leri bu sitede görmek isteriz, tatilden gelir gelmez, seni buraya damlatıyoruz ve sen girdiğinde bunları okuyorsun. x) Kısa süreli plânım bu. =D Seni de seviyorum, biliyor olduğunu biliyorum. xP Ronald'ı da özlüyorum arada, ama sende Meltem gibi yanımdasın. x) Ama şimdi değil xP, ne uzun bir tatil nan bu? =D

Su: Her daim beni kendine hayran bırakbilme kapasitesine sahip insan! x) Sen neden yoksun bizim sitede, dur şimdi msn'den açıksa sana hemen siteyi gönderiyorum. x) Seninle aramızda olan her akrabalık ilişkisi denedik, o günleri unutmuyorum. Efe sana işkence ettiğinde bile yanında değil miydim? Sen Emilie ben Ellen'dım, seviyorum bizi. Melisu ♥️ (:

Ceren: Seni fazla tanımıyorum ve bu sitede yoksun, ama kalbimdesin. xP İyi bir kız olduğunu, Su'nun sana koşulsuz güvenmesinden biliyorum. Su'ğ için önemli olan bizim içinde önemlidir. xP (: Neyse, umarım tanıma fırsatım olur seni de, ama yine de seviliyorsun, bil. Gelirsen bir gün, okursun. xP (:

~~~~

Hilâl: Seni en sona yazdım kanka, çünkü tam anlamıyla sanal değilsin. x) Hayatıma girmiş olmandan dolayı inanılmaz mutluyum. Yanımda olduğun için, saçmalıklarıma katlanıp, beni olduğum gibi kabul ettiğin için ( xP ) ! Seviyorum işte. Bu bağı anlatmak cidden çok güç. Hayatıma gireli bir sene olup, listede en üstte yer alman benim için tuhaf; ama tuhafsak tuhafız ve tuhaf olanları severiz. =D Seviyorum lan işte seni, ayrılmayalım. (: ♥️
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 7:05 pm

Kankaaaa.. Fazlasıyla duygulandırdın beni. Yazmak istedim hemen. Bende kafama göre, istediğim sırayla.. Hepinizi seviyorum ama. Böyle bir grubum olduğu için çok şanslıyım. METCHY diyorum (: Başka da sözüm yok Razz

Melis: Bu alemde tanıdığım ilk insan ve aynı zamanda ilk kardeşimsin. Çok sık kavga ediyoruz ve yaşadıklarımız ne kadar mantıksız şekilde kavga ettiğimizi bize fark ettiriyor. Az önce olduğu gibi. Seviyorum seni. Anlatamayacağım kadar çok. Çok şey paylaştık, çok güldük ve ben sana çok ağladım. Beraber de ağladık sanki. Her neyse. Asla beni bırakma, rplerimi yorumla falan.

Türkü: Şu an aynı şehirde, aynı havayı soluyoruz ama tek değişiklik seni ev telefonundan arayabiliyor olmam. İlginç ki çok fazla zamandır tanımıyorum seni. Ama çok uzun zamandır tanımış kadar seviyorum. Melisle olduğu kadar kavga ediyoruz seninle de . Sanırım sorun bende xD Biz dörtlüyüz esasında. Gruptayız ama ayrıntılı bakarsak biz dörtlüyüz xD

Hilal: Melis vasıtasıyla karşılaştığım ve özelliklerinin bana fazlasıyla benzediği yegane kişilik. Çok seviyorum onu da. Dörtlünün vazgeçilmezidir. Esprilidir. Kardeş diyebilriim ona çok rahat. Fazla bir şey yazamıyorum ama bu onu tanımlarken kelimelerin kifayetsiz kalmasından.

Meltem: Kavga etmedik ama o beni sevmiyordu, başta. Sonra ne olduysa kavga esnasında kaynaştık. Damak tadımız aynı diyebilriim. Saymama gerek yok o anladı. Telefonda konuşurken yattığım, dergi okuduğum, makyaj yaptığım biriciğim. Aynı şehirdeyiz ve buluşacağız. Piyuuu xD Fazlasıyla seviyorum.

Eren: Şimdileri Kerestesi olsamda tanışmamız çok komik ve aslında dramatik bir durumdu. Ben yeni rp ile tanışmış gariban Merve, flood yaptığımdan Eren beni azarlamıştı. Tabi sonraları bu flood olayından daha da zevk aldım hoş ama xD Seviyorum kendisini. O zamandan sonra başka kavgamız olmadı. Mutluyum. Türkü'ye lakap arıyoruz hala. Tutuk, Türlü falan var ama Türkü memnun değil. Kellan'ı bulana kadar gözlerimiz pörtlemişti pc. başında. Ben yemek programı izliyordum. Kadının tabağından böcek çıkınca kadının tepkisi, yeşile gelen böcek falan diyerek böceği ezmek olunca yarılmış ve Eğenle paylaşmıştım XD saçmalama time Razz

Yasemin: Tanışmamız uzun zamana dayanıyor onunla da. Kaçıncı sırada bilmiyorum ama ilk sıralarda. Sanırım Aybüke'den sonra geliyoğ. Evet evet. Zaten Aybük'ün sitesinde tanıştık. Bi site kurduk. Site battı xD Ondan soğra evde olan ve bağıran bebeğe karşı bağırmış ve merve rekorlar kitabına girmiş, rp yapabilitesi çok yüksek, kardeş kadar yakın lolibom xD

Cansu: Valla tanışırız, severim ama sohbetimiz bir elin parmaklarını hala geçmiyor. Çabalıyorum ama olmuyor. Bilmiyorum. Kavga ettik ne yazıkki onunla da. Kavganın ne kadar gereksiz olduğunu dün anladım.

Ceren: Sanırım üç kez msnde konuştuk. O olaylı kavgada bizimleydi. Bizde onunlaydık. Bu lafımı gruptakiler anlar yalnızca. Melis falan anladın sen.
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:08 pm

Editledim ayrilan yerimi.=D
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:37 pm

Ehuehu. =D 30 yaşımada gelsem arayacağım tamam. =D Evlenirsen filan düğününe gelirim Meltem. Gerçi biz Yasmin'le LA da oluruz, ama senin için yaparız bunu. x) MelteMelis ♥️ Tamamlıyorum sözlerimi. x)
Narcissa Vãduvã
St. Mungo Şifacısı

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:56 pm

Aynen ya cop mopy beni bozar. Seviyorum sizi xP Lele. ByCansu
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:59 pm

Ya of neden bu kadar seviyorum sizi ya? Meltem duygulandım. Çaklıt disk'in seviyor seni mısırlı kıraks'm. Elmalı sodam. Eti form mısır patlaklım. Daha da alışacağız kanka. Akşam altıdan sonra evden arayacağım seni. Dün çıkmasan Türkü yerine seni arayacaktım. Ama dün baya koptum. Mesela,

" Takıl sen popona göre, canbebe popona göre " Hoho, haha xD

[i]Aylavyusomaç beybeee
Dionysia Moraena
Ravenclaw
Ravenclaw
Dionysia Moraena

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 1:55 pm

Sylvia Ferne demiş ki:
Ehuehu. =D 30 yaşımada gelsem arayacağım tamam. =D Evlenirsen filan düğününe gelirim Meltem. Gerçi biz Yasmin'le LA da oluruz, ama senin için yaparız bunu. x) MelteMelis ♥️ Tamamlıyorum sözlerimi. x)

Aynen. Gelin benim için Shocked Ben de sizinkine geleyim lol! Lan , dügün diyorsun. Ay kötü oldum çok kocaman olucaz o zaman.

---

Merve her sözün kiriyor geçiriyor beni Very Happy Dün rezil oldum. Gülüyorum mal mal durduk yere. En son uyari aldim telefonu biraktim Very Happy
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 2:31 pm

Vallaha he. =D Düşünsene evleniyormuşsun, rp âlemi olaraktan geliyormuşuz. x)
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:14 pm

Ya Meltem'm nasıl bir iğrencim ben ya. Very Happy asdasd. Ama bu akşam daha da kopartecem seni nan. Her şeyi seviyorum seninlen olan Very Happy Msn yüzüne kapandı ve bi daha da girmedi ama .d ev numaranı pm at bakem Very Happy kaybetmişim.

Melis düşünsene, 40 gişi gelmişiz. Bize özel alan var düğünde. Sen Eğenle dans ediyosun. Türkü çocuklarını oyalıyo. Meltem en son evlenen. Bende mal mal oynuyorum. Yaseminle sen LAdan yeni döndüğünüzden evlenemediniz ama yabancı sevgilileriniz var. Ben evde kaldım ama Türkü'nün çocukları bana deyze diyo Very Happy Meltem, yakışıklı biriyle evlendi. Biz ona köfte diyince kocası mal mal bakıyo.
Cornelia Widmore
Slytherin
Cornelia Widmore

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:17 pm

Mesajımı editlemek.Merve'm mesajını yeni gördüm. Azuhaha lol! Yabancı sevgili istiyorum.
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:18 pm

Dur dur. x) Bizde teyzesi oluruk çocukların baane * xP. Ama manyak olur ya. (: Pankartlarla geliriz, ölümüne rp'ciyiz, rp düğünü dediğin böyle olur filan. x) Allah da beni. Yabancı sevgili, ha? (: k5. xP Ben ona Angelina derim, damat o zaman nasıl mallar bunlar der. x)
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:21 pm

Flood, nasıl bir adminim ben ya? =D
Yasmin'im. Hayatım, sağol canıım. (: Her zaman seninleyim. ♥️
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:21 pm

Damata anlatana kadar krizlik durumlar oluşur. Siz yoksunuz ben Dürkü'nün yanındayım ondan deyze diyolar. Sizde gelin size de desinler alalaa Very Happy Soraaaa Razz Ayrılmamış kartlar grubu oluruz. The End Very Happy
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:22 pm

Türkü İzmir de mi yaşıyor bu sırada. =D Sizde gelin LA'ya. Hilâl de bizimle anam. =D
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:24 pm

Hayır, biz İstanbul'dayız bu sırada. Okul bitmiş falan. İşler gidiyor Very Happy Hilal bi metal grubunda çalıyo. Grubuyla gelmiş LAdan, düğünde müzükleeri o yapıyo xD 30luk insanlarda kafa sallıyo. Meltem saçı bozulur diye sallayamıyo ama xD
Cornelia Widmore
Slytherin
Cornelia Widmore

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:24 pm

Sizce o zamana kadar , Gerard ölür mü? Shocked
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:26 pm

Hilâl niye metal grubunda? Hatun tıp okuyacak. xP Siz de Merve hanım tıp okuyarak İstanbul da sürünecek misiniz? Ve Türkü, Genetik M. olup, Cern de çalışsın. Huh. x)
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:27 pm

Gerard mı kalır o zamana ya. Meltem tüm mesajlarımı oku gelince kanka.. xD
-
Tıp okumuş ama okulda bi metal grubu kurulmuş. Güzel memleketimizden başka yerlerde mi sürünezeeez. Ama o zamanki durumlar değişirse gelirik anağm. clown
Agnessa Bronislava
Пьяница Sahibesi
Пьяница Sahibesi
Agnessa Bronislava

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin   Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:29 pm

İyice bi dışlanmak. Ohooo .. Gelmiyorum, gelmicem. Biz Meltem'mle memleketimizde durazaaaz. İzmir'imde. Alalaaa..

Metchy * MerveMelisMeltem, Eren, Türkü, CansuCeren, Hilal, Yasemin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BABET * Metchy'nin Promosyonu.. BuseAslıAybükeBerenEceCeTuygu..