Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Linetté Sarah Montgomery

2 posters
YazarMesaj
Linetté Rosalinde Night
SYB Profesörü ve Hufflepuff Bina Sorumlusu
Linetté Rosalinde Night

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Linetté Sarah Montgomery 1643792285/100Linetté Sarah Montgomery 16437922  (85/100)

Linetté Sarah Montgomery Empty
MesajKonu: Linetté Sarah Montgomery   Linetté Sarah Montgomery Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:13 pm

~~Ana Bilgiler~~
Ad-Soyad : Linetté Sarah Montgomery
Doğum Tarihi : 09.05.1984

Doğum Yeri : Paris/Fransa
Kan Durumu : Safkan

Lakap : Lin, L, S, LS
Savaş Tarafı : Tarafsız
Okuduğu Bina-Okul : Hufflepuf/Hogwarts

Linetté Sarah Montgomery 1ashleygreeneiconUntitled21 Linetté Sarah Montgomery 1ashleygreeneiconUntitled22 Linetté Sarah Montgomery 1ashleygreeneiconUntitled24

~~GEÇMİŞ~~

Annemle İlgili : Benim biricik mükemmel annem. Babam öldüğünden beri yanımdan hiç ayrılmaz. Bana her zaman bir prensesmişim gibi davranırdı. Ancak babam öldüğünden beri tıpkı bir kraliçeymişim gibi davranıyor. Biricik annem!

Babamla İlgili : Ben 5 yaşımdayken ölmüş. Ölümünü pek hatırlamasam da onu hatırlıyorum. Hala.. Bana küçüklüğümden beri en güzel kıyafetleri, en pahalı oyuncakları ve en güzel hayatı sundu. 5 yaşıma kadar. Onu o kadar özlüyorum ki..

Kendimle İlgili : Okulun Prensesi!! En çok sevilen hep bendim. Beni kıskanan çok kız vardı ama ben okulun en sevilen kişisi olana kadar ne kadar uğraştım haberleri bile yok.. Derslerimde başarılıydım diyebilirim. Çoğu dersten resmen nefret ederdim. Hatta iki dersten kalmak üzereydim ama okulun en popüler kızı bir dersten kalmıyor neyse ki.. Kendimi seviyorum..

Linetté Sarah Montgomery 4Untitled34ashley-greene-icon4 Linetté Sarah Montgomery 4Untitled36ashley-greene-icon4 Linetté Sarah Montgomery 4Untitled35ashley-greene-icon4

~~Fiziksel Özellikler~~

Saç: Uzun, kahve saçları göğsüne kadar uzanır. Genel olarak dalgalı olsa da çok nadir zamanlarda dümdüz olarak da görebilirsiniz. Saçları her zaman yumuşaktır. Rüzgar estiğinde saçları ahenkle dans eder.

Göz: Sütlü çikolara rengi gözleri - sadece - floresan ışığında maviye dönmeye başlar. Ancak tam anlamıyla mavi değil. Sadece hafif bir mavilik. Gözlerinizin içine baktığında büyülenir ve onun her istediğini yapmaya mecbur olduğunuzu düşünürsünüz.

Genel: Lin, düzgün bir fiziğe sahiptir. Çok çıtı pıtı görünse de yaşına ve cinsiyetine göre güçlü sayılabilir. Onu gören olduğu yere takılır. Herkes - iltifat amaçlı değil - onun muhteşem bir güzelliğe sahip olduğunu söyler. Güneşin altında durduğunda anında yanmaya başlar. Ancak hızlı yandığı gibi hızlı beyaz tene döner. Bu yüzden ten hakkında pek bir yorum alamaz.

Linetté Sarah Montgomery 1-ashley-greene-icon-1Untitled88Linetté Sarah Montgomery 1-ashley-greene-icon-1Untitled90 Linetté Sarah Montgomery 1-ashley-greene-icon-1Untitled91

~~Kişisel Özellikler~~

~Cesur~
~Yetenekli~
~Soğukkanlı~
~Birazcık kibirli~
~Kibar~
~Zarif~
~Düşünceli~
~Sabitfikirli~
~Asi~
~Asil~
~İnatçı~

Linetté Sarah Montgomery 1-ashley-greene-icon-1Untitled92 Linetté Sarah Montgomery 1-ashley-greene-icon-1Untitled93 Linetté Sarah Montgomery 1ashley-greene-twilight-12icon

-SEVDİKLERİ-

*Ailesi
*Sadakat
*Hayvanlar
*Rol yapma
*Rock
*Kitap okumak
*Enstürman çalmak

Linetté Sarah Montgomery Banner6
Linetté Sarah Montgomery Banner7

-SEVMEDİKLERİ-

*Kendini bişey sananlar
*Kendinden zayıfları ezmeye çalışanlar
*Kendi gibi olmaktan korkanlar
*Havalı olanlar/Havalı olmaya çalışanlar

*Benciller
*Öğrenciyken çok disiplinsiz bir öğrenciydi. Bu huyu hala sürmekte. Disiplinden nefret eder.

Linetté Sarah Montgomery AshleyGreene28 Linetté Sarah Montgomery AshleyGreene29

-GÜÇLÜ YANLARI-

*Cesur
*Sır tutabilmek
*İnsanlara istediğini yaptırabilmek

*Çok iyi yalan söyleyebilir

Linetté Sarah Montgomery Twilightlapremiere16 Linetté Sarah Montgomery Twilightlapremiere15

-ZAYIF YANLARI-

*Hiçbir anıyı unutmaz
*Rahat yalan söyleyebildiği için zor durumlarda sık yalan söyler.

Linetté Sarah Montgomery 2qx2f0h
Linetté Rosalinde Night
Linetté Rosalinde Night

RP Puanı
Role Play Puanı:
Linetté Sarah Montgomery 1643792285/100Linetté Sarah Montgomery 16437922  (85/100)

MesajKonu: Geri: Linetté Sarah Montgomery   Linetté Sarah Montgomery Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:17 pm

~ ArkadaşLar ~

[Ayrılmaz İkili] %
[Dostlar] %
[İyi Arkadaşlar] %
[Yakın Arkadaşlar] %
[Değer Verdiklerim] %
[Kanımın Isınık Oldukları ] %
[Sıradan ] %
[Aynı Binada Olduklarım] %
[Sadece Selamlaştıklarım] %

~ DüşmanLar ~

[Zararsızlar] %
[İşe yaramazlar] %
[Rakipler] %
[Hoşlanmadığım] %
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim] %
[Baş Belası] %

~ Aşk ~

[Şimdiki] %
[Gözümün kaldıkları] %
[Eski] %
[Kullandıklarım] %
[Karşılıklı] %
[Arzuladığım] %

~ KüÇükLeR ~

[En İyi Anlaştığım Küçükler] %
[Sevdiğim Küçükler] %
[Nötr Küçükler] %
[Sevmediğim Küçükler] %
[Zorunlu Sevdiğim Küçükler] %

[Kuzenlerim] %
[Teyzem/Halam/Eniştem/Amcam/Yengem] %
[Annem/Babam/Kardeşim] %
[Uzaktan Akrabam] %

En son Linetté Rosalinde Night tarafından Salı Eyl. 01, 2009 12:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Linetté Rosalinde Night
Linetté Rosalinde Night

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Linetté Sarah Montgomery   Linetté Sarah Montgomery Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:18 pm

~~~~^^İLİŞKİLER^^~~~~

Buraya Üstteki Mesajıma Yazacağım Kişileri Yazacağım. Orasının Kirlenmesini İstemiyorum..!
Linetté Rosalinde Night
Linetté Rosalinde Night

RP Puanı
Role Play Puanı:

MesajKonu: Geri: Linetté Sarah Montgomery   Linetté Sarah Montgomery Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:21 pm

Alıntı :
Eklenmek İsteyenler :

Ad - Soyad:

Eklenmek İstediğin Yer* =

Kurgu(Nasıl Tanıştık, Nerde Tanıştık, Aileden Mi Tanıştık? )* =

NOT: ' * ' Zorunlu demektir...!
Amelié Nyptam DeSozh
Ravenclaw
Ravenclaw
Amelié Nyptam DeSozh

RP Puanı
Role Play Puanı:
Linetté Sarah Montgomery 1643792290/100Linetté Sarah Montgomery 16437922  (90/100)

MesajKonu: Geri: Linetté Sarah Montgomery   Linetté Sarah Montgomery Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:41 pm

Ad - Soyad: Amelié Nyptam DeSozh

İcon* =Linetté Sarah Montgomery Clemence01Linetté Sarah Montgomery Cp5Linetté Sarah Montgomery CLEM103Linetté Sarah Montgomery Clem96
Eklenmek İstediğin Yer* = Gözdeler veya sevdiklerim olabilir.
Kurgu(Nasıl Tanıştık, Nerde Tanıştık, Aileden Mi Tanıştık? )* = " Amelié Profesörün gözde öğrencilerinden biridir. Sihirli yaratıklara karşı özel bir ilgi beslemese de dersle olabildiğince ilgilenmeye çalışır. Ne yazıkki Amelié'nin hayal kırıklığı vardır. Linetté Hufflepuff sorumlusudur. Ama Amelié'nin kalbinde hep bina sorumlusu olarak Linetté yatmaktadır..." bunu kendime göre yazmıştım ilanlarda istersen düzenleyebilir veya değiştirebilirsin.

Linetté Sarah Montgomery
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linetté..
» Linetté 2 *