Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lleweyn.

2 posters
YazarMesaj
Lleweyn Chloris
Slytherin

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Lleweyn. 16437922100/100Lleweyn. 16437922  (100/100)

Lleweyn. Empty
MesajKonu: Lleweyn.   Lleweyn. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 7:04 pm

1. En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?

Umrumda dahi olmazdı. Eğer bana zarar vermek istiyorsa onunla tüm ilişkimi keser, vudunun kara sihriyle donatılmış ruh-beden bütünlüğünün tüm gücünü kullanarak kendime bir tılsım yapardım. Eh, işte bana o zaman zarar vermeye kalktığında kendisi acı çekecektir.

2. Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?

Aslına bakarsanız bilinen karanlık büyüleri kullanmayı sevmiyorum. Engin Eza'nın bana verdiği nimetleri kullanarak asama büyükannemle beraber eklediğimiz kara büyülerden birini kullanırdım. Hem panzehiri yok, hem de herkesin bildiği birşey değil. Tabi profesör beni önceden uyardıysa Petrificus Totalus yaparak rakibimi tamamen etkisiz hale getirir, ardından aklıma gelen tüm karanlık büyüleri kullanırdım.

3. Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?

Sesimi dahi çıkarmam. Hatta o anki ironimle hem profesörle hem de arkadaşımla dalga geçerim. Ah, karşımdaki yetişkin büyücü-cadı gerçekten akıllı olsa suçun bende de olduğunu fark edebilirdi.

4. Bir arayıcı olarak, quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için snitch sizin olmalı. Rakibinizden snitch'i nasıl kurtarırdınız?

Arayıcı mı? Ah quidditchde arayıcı olacağımı hiç sanmıyorum. Yine de öyle bir hataya düşmüşsem sözsüz büyü kullanarak önce önümdeki engelin yolumdan çekilmesini sağlar, sonra snitch'i yakalardım.

5. Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye?

Asam olduğu sürece aptal muggle silahlarından korkmam. Onların arasında büyümeme rağmen bizi evden dışarı çıkarmayan büyükannemin sözünü dinlerdim. 'Acıma ve hüzün. Senin gibi bir hristiyanda olmaması gereken iki paganca duygu.' Acımıyorum, umursamazdım.
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Lleweyn. 16437922100/100Lleweyn. 16437922  (100/100)

Lleweyn. Empty
MesajKonu: Geri: Lleweyn.   Lleweyn. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 7:50 pm

Slytherin.

Lleweyn.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lleweyn Chloris