Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Veronica Medileon

2 posters
YazarMesaj
Veronica Medileon
Gryffindor
Gryffindor
Veronica Medileon

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Veronica Medileon 1643792288/100Veronica Medileon 16437922  (88/100)

Veronica Medileon Empty
MesajKonu: Veronica Medileon   Veronica Medileon Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 12:59 pm

1. En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?[/color] Büyük bir sorun olmadığı sürece onunla savaşmazdıım.
2. Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?
Protego yapardım. Ardından Stupefy ile onu haraketsiz bırakırdım.
3. Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?
Suçu birlikte yaptığımızı söylerim.
4. Bir arayıcı olarak, quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için snitch sizin olmalı. Rakibinizden snitch'i nasıl kurtarırdınız?
Dikkatini başka yere çekmek için bir şeyler yapabilirdim.
5. Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye? [color=black] Kurtarırdım. Ama adamlara bir ders vermeden çekip gitmekte olmaz.
Sylvia Ferne
İksir Bilimcisi
Sylvia Ferne

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Veronica Medileon 16437922100/100Veronica Medileon 16437922  (100/100)

Veronica Medileon Empty
MesajKonu: Geri: Veronica Medileon   Veronica Medileon Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 1:01 pm

Gryffindor!

Veronica Medileon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veronica Medileon