Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDuyuruLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Inés Milena Rocheford ~

2 posters
YazarMesaj
Madison Earshaw
Gryffindor
Gryffindor
Madison Earshaw

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Inés Milena Rocheford ~ 1643792292/100Inés Milena Rocheford ~ 16437922  (92/100)

Inés Milena Rocheford ~ Empty
MesajKonu: Inés Milena Rocheford ~   Inés Milena Rocheford ~ Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 12:57 pm

En yakın arkadaşınızın bir yaratık olduğunu öğreniyorsunuz. Vampir, kurt adam vb. gibi. Size zarar vermek gibi bir eğilimi var? Ne yapardınız?
Başlarda biraz uzak dururdum tabii.Ama daha sonsonlalarda dışlamam.

Bir düellodasınız. Karşınıdaki kişiyi etkisiz hâle getirmeniz gerekiyor.Bu düellodan sağ çıkmanız için kullanacağınız ilk büyü ne olurdu?
O an aklıma ilk gelen ve akla yatkın olanla.

Bir arkadaşınızla yapmamanız gereken bir şeyi yapıp, kurallara uymadınız. Ve, ne yazık ki yakalandınız. Arkadaşınız suçu üzerine aldı. Ne yaparsınız?
Ne yapacağım konusunda kararsız kalırdım.Ama sonra suçu ortak işlediğimizi söylerdim.

Bir arayıcı olarak, quidditch maçında yer alıyorsunuz. Rakibiniz snitch'i yakalamak üzere. Maçı kazanmanız için snitch sizin olmalı. Rakibinizden snitch'i nasıl kurtarırdınız?
Bir arkadaşımdan onu oyalamasını isterdim.O sırada alırdım.

Issız bir muggle sokağındasınız. Bir grup adamın , parası için başka bir adama gasp ettiğini görüyorsunuz. Fakat adamlar silahlı. Onu kurtarır mıydınız? Niye?
Aslında biraz düşünürüm.Dalgın oldukları zaamnda kurtarırdım ancak sonra hemen kaçardım.
Nemesis Schwiérske
Slytherin
Nemesis Schwiérske

İtibar : 0

RP Puanı
Role Play Puanı:
Inés Milena Rocheford ~ 16437922100/100Inés Milena Rocheford ~ 16437922  (100/100)

Inés Milena Rocheford ~ Empty
MesajKonu: Geri: Inés Milena Rocheford ~   Inés Milena Rocheford ~ Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 1:13 pm

Gryffindor!
http://merlininsakali.yetkinforum.com

Inés Milena Rocheford ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Inés Milena Rocheford ~
» Candice,Milena